دسته: شهرستان ها
اعضای یک شبکه قاچاق سوخت و ارز در سرپل‌ذهاب دستگیر شدند

  فرماندار سرپل‌ذهاب گفت: پیرو رصدهای شبانه‌روزی سربازان گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه این شهرستان اعضای یک باند قاچاق سوخت و ارز به عنوان شبکه اصلی خروج ارز و ایجاد اخلال در ارز کشور در این شهرستان متلاشی و دستگیر شدند. «صدرالله بابلی» روز چهارشنبه افزود: این قاچاقچیان در تور اطلاعاتی سربازان […]

جانی تازه به پروژه تونل در گردنه «سیا طایر» ثلاث باباجانی با تزریق اعتبار سفر رییس جمهور

فرماندار ثلاث باباجانی، از جذب اعتبار ۱۴ میلیارد تومان برای ادامه فعالیت و تکمیل پروژه تونل سیاطایر خبر داد. فرامرز باوندپور فرماندار ثلاث باباجانی امروز در جمع خبرنگاران از شروع مجدد پروژه تونل شهرستان در گردنه سیاطایر خبر داد و اظهار کرد: از محل اعتبارات سفر رییس جمهور مبلغ ۱۴ میلیارد تومان اعتبار تخصیص یافته […]

هوای شهرهای غربی کرمانشاه بحرانی شد

به گفته مدیرکل مدیریت بحران استان کرمانشاه، هوای شهرستانهای غربی استان کرمانشاه در وضعیت بحران قرار دارد. غلامرضا شهبازی ، با اشاره به گرد و غبار غلیظ حاکم بر جو استان، اظهار کرد: این توده گرد و غبار که از اواخر روز گذشته(چهارشنبه) وارد استان شده، افت کیفیت هوا و کاهش دید افقی را برای […]

هفته نامه ریگا

شمارەی۱۵۰هفته# نامه #رێگا منتشر شد. علاقەمندان می توانند جهت تهیەی آن به روزنامەفروشی های معتبر شهرستانها و مراکز استان های کرمانشاه و کردستان مراجعە کنند.

هفته نامه ریگا

شمارەی۱۴۹هفته# نامه #رێگا منتشر شد. علاقەمندان می توانند جهت تهیەی آن به روزنامەفروشی های معتبر شهرستانها و مراکز استان های کرمانشاه و کردستان مراجعە کنند.

هفته نامه ریگا

شمارەی۱۴۸هفته# نامه #رێگا منتشر شد. علاقەمندان می توانند جهت تهیەی آن به روزنامەفروشی های معتبر شهرستانها و مراکز استان های کرمانشاه و کردستان مراجعە کنند.

هفته نامه ریگا

شمارەی۱۴۷هفته# نامه #رێگا منتشر شد. علاقەمندان می توانند جهت تهیەی آن به روزنامەفروشی های معتبر شهرستانها و مراکز استان های کرمانشاه و کردستان مراجعە کنند.

هفته نامه ریگا

شمارەی۱۴۶هفته# نامه #رێگا منتشر شد. علاقەمندان می توانند جهت تهیەی آن به روزنامەفروشی های معتبر شهرستانها و مراکز استان های کرمانشاه و کردستان مراجعە کنند.

ریگا انلاین |