شما اینجا هستید
اجتماعی » بروجردی: حضور حداکثری مردم در انتخابات نمودی از اقتدار نظام است

منبع ایسنا

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت که حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رای نمود بیرونی از اقتدار نظام و مردم‌سالاری دینی است لذا مردم با مشارکت در انتخابات مقابل اقدامات ضد انقلاب ایستاده و از منافع کشور دفاع کنند.

علاء‌الدین بروجردی ، اظهار کرد: میزان حضور مردم پای صندوق‌های رای نمایش میزان اقتدار نظام است. با توجه به این‌که انقلاب ما مبتنی بر مردم‌سالاری است، باید این واقعیت در عرصه بیرونی هم یک نمود داشته باشد.

وی اضافه کرد: حضور حداکثری مردم در انتخابات نمود بیرونی اقتدار نظام و مردم‌سالاری دینی است لذا باید از فرصت باقی‌مانده برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات استفاده کرد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مردم با حضور در پای صندوق‌های رای مقابل اقدامات ضد انقلاب و دلسردکننده مردم بایستند و پاسخ محکمی در جهت دفاع از نظام جمهوری اسلامی ایران بدهند که محصول خون پاک دهها هزار شهید است.

بروجردی در پایان اظهار کرد: با وجود این‌که به طور معمول میزان مشارکت مردم در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری کمتر از مرحله اول است، به نظر می‌رسد که در این دوره استثنایی بر این قاعده شاهد باشیم و مردم مشارکت بیشتری نسبت به مرحله اول انتخابات داشته باشند تا در نهایت با افزایش مشارکت گوشه‌ای از اقتدار نظام را به نمایش بگذارند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

ریگا انلاین |