شما اینجا هستید
اجتماعی » ساخت مخزن ۵۰۰ مترمکعبی در مرز باشماق کردستان برای تأمین آب زائرین اربعین

مدیرعامل شرکت آبفا کردستان گفت: حفر و تجهیز دو حلقه چاه، اجرای خط انتقال و ساخت مخزن ۵۰۰ مترمکعبی در مرز باشماق و برای تأمین آب زائرین تعریف شده و با اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیارد تومان احداث می شود.

محمد فرهاد اظهار کرد: با حضور وکیلی نماینده معاونت نظارت بر بهره برداری در ستاد اربعین شرکت مهندسی آبفا کشور، جلسه کارگروه ستاد اربعین شرکت آبفا کردستان در راستای برنامه ریزی های عملیاتی در مرز باشماق برای زائرین تشکیل و ضمن بررسی موانع کاری و اقدامات انجام شده تاکنون، تدابیر لازم برای رفع موانع و پیشبرد کار اتخاذ شد.

وی افزود: در این جلسه ضمن تشکر از استان های معین مقرر شد حمایت های لازم از شرکت آبفا کردستان در خصوص ارائه تجهیزات لازم انجام شود.

فرهاد خاطرنشان کرد: با توجه به برنامه ریزی برای تأمین آب میان مدت مرز باشماق، حفر و تجهیز دو حلقه چاه، اجرای خط انتقال و ساخت مخزن ۵۰۰ مترمکعبی تعریف شده و با اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیارد تومان اجرا می شود.

وی افزود: همچنین شرکت آبفا کردستان در راستای تسریع در برنامه های اربعین نسبت به انتخاب پیمانکار و حفر چاه و انتخاب پیمانکار ساخت مخزن، اتاق فرمان و محوطه سازی اقدام کرده است /ایسنا کرمانشاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

ریگا انلاین |