شما اینجا هستید
اجتماعی » مراسم گرامیداشت روز هنر انقلاب اسلامی در جوانرود

مراسم گرامیداشت روز هنر انقلام اسلامی با حضور امام جمعه ، فرماندار، فرماندهان نظامی و انتظامی ، پیشکسوتان جهادو شهادت ، هنرمندان ، مسوولان ادارات و نهادها ، دهیاران واقشارمختلف مردم ومسوولان درسراسرای محمدرسول الله (ص) شهرستان جوانرود برگزارشد.

دراین مراسم فرماندارجوانرودبه عملیات وعده صادق اشاره کردوگفت: عملیات و عده صادق عزت ، قدرت و اقتدار ایران اسلامی را به دنیا نشان داد.
نامدار حسینی افزود: تقویت جبهه مقاومت، تثبیت امنیت ملی و تمامیت ارضی یکی از دستاوردهای بزرگ عملیات اخیر سپاه در وعده صادق بود
ویبا اشاره به جایگاه معنوی هنر در جامعه گفت: هنر نقش ماندگار و عمیقی در هدایت جامعه به سوی رشد و تعالی دارد.
حسینی بیان اینکه هنر نقش تاثیرگذاری در هدایت جامعه به سوی رشد و تعالی دارد، اظهارداشت: اصلی ترین نقش هنر معنابخشی به محیط و جامعه است.
رییس حوزه هنری کرمانشاه نیز به نقش هنر اشاره کردو گفت:توسعه هر جامعه‌ای در گرو بالندگی فرهنگ و هنر آن بوده و این هنرمندان هستند که می‌بایست بار این مسوولیت را به دوش بکشند.
افشین آزادی تولید آثار حوزه هنری را یکی از ابزارهای جهاد تبیین دانست و افزود : در حوزه‌های مختلف کارهای زیادی به زمین مانده که حوزه هنری می‌تواند در خلق آثار ماندگار نقش‌آفرین باشد.
وی از همه هنرمندان خواست در عرصه هنر فعال‌تر ظاهر شوند و با تبیین درست و به‌موقع وقایع، روایتگر واقعیت‌ها باشند و موجبات ناکامی دشمن را در اشاعه نیت شوم خود، فراهم آورند.
تجلیل از هنرمندان حوزه هنر انقلاب اجرای برنامه های فرهنگی ( مولودی خوانی و سیاچمانه ) از دیگر برنامه های این مراسم بود.

بهمن کریمی خبرنگار ریگا انلاین

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

ریگا انلاین |